Kui teil on õun ja mul on õun ning me vahetame neid õunu, siis jääb nii teile kui mulle üks õun. Aga kui teil on idee ja mul on idee ning me vahetame neid, siis on meil kummagil kaks ideed” – George Bernard Shaw

I n f o t a h v e l

Täna otsime talupoodi kaupa juurde !

Eriti teretulnud on käsitööseebid, küünlad, mett võiks pakkuda, aga sobivad ka teed ja moosid või maiustused,  kõige paremad asjad on aga kindlasti need mida me veel tahta ei oskagi.

 

Meist meedias

Meedias kajastus

Kuupäev:
Rohkem
Liitu meiega facebookis
Meie tooted:

Vaata siit: →

Koostööpartnerid
Talu Viljad OÜ
Veerenni 24, Tallinn
Coop
Eesti tarbijate ühistuid ühendavaks keskorganisatsiooniks on Coop Eesti (endine ETK), mis loodi 1917. aasta 7. mail. Tänapäeval on Coopi liikmeteks 19 tarbijate ühistut üle kogu Eesti, millel on omakorda kokku ligi 83 000 klientomanikku ehk ühistu liiget.
Selver
Selver on Eestis tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selver on AS Tallinna Kaubamaja tütarettevõte. Selveri kauplusteketile pandi alus 1995. aastal, mil Tallinnas Lasnamäel avati Punane Selver. Selver alustas üksiku kauplusega, visioon areneda ühtsetel põhimõtetel toimivaks kaupluseketiks kasvas välja igapäevase töö käigus. Aastatel 1998-2001 kujundati Selver ketiks, millel on ühtsed väärtused, arengueesmärgid ning identiteet.
Tallinna kaubamaja
Erakordselt sõbralikud partnerid Tallinna ja Tartu kesklinnas... strateegilised kaubad saadaval. Jälgige ka Osturallit ja eripakkumisi.
Mamsli Pirukapood
Hubane kohvik Kuressaares, kus kõik mis pakutakse, on omavalmistatud ja valdavalt kohalikust Saaremaa toorainest.
Maravo
Dolomiit , teekattematerjalid
MTÜ Uustluwärk!
Belgia piimalambad, ürdid, loodusrada
Raaret
Toitlustamine Saaremaal
Hosting Lampung Jasa Rekber Cara Budidaya